Kontakt

    „Mokuso” po Japońsku  oznacza spokój oraz harmonię ducha,  dlatego też naszym głównym  celem jest zapewnienie gościom naszej Restauracji  jak najwyższego komfortu oraz niezapomnianych kulinarnych doznań.

    Naszą pasją do gościnności oraz długoletnim doświadczeniem w japońskiej sztuce kulinarnej  chcielibyśmy podzielić się z Państwem w naszej Restauracji.

     W naszym menu główną specjalnością jest SUSHI,  wykwintna specjalność z Kraju Kwitnącej Wiśni.

Ta niesamowicie zdrowa oraz wysublimowana potrawa jest w naszej Restauracji przygotowywana z największym zaangażowaniem oraz dbałością o estetykę jak i smak.  Naszym głównym założeniem jest serwowanie Państwu potrawy z  najświeższych i najlepszych produktów.

     Alternatywą dla sushi jest również karta dań ciepłych, od przystawek przez dania główne po desery. Proponujemy Państwu egzotyczną podróż po smakach dalekiej Azji . W naszej ofercie nie zabraknie dań z drobiu, wołowiny, jak i owoców morza, tworzonych z pasją na bazie oryginalnych receptur z Japonii, Chin, Tajlandii oraz Korei.

   Do dyspozycji gości mamy dwa poziomy restauracji urządzone w minimalistycznym japońskim stylu, oraz zewnętrzne patio gdzie na świeżym powietrzu mogą Pństwo skosztować naszych specjałów.

W ciągu dnia zapraszamy na spotkania biznesowe, oraz  promocyjne zestawy lunchowe, wieczorem nasza Restauracja zmienia się w idealne miejsce na towarzyskie spotkanie lub romantyczną kolację dla dwojga.

  Dla państwa wygody możemy w każdej chwili dostarczyć nasze potrawy do państwa domów lub biur, wystarczy jedynie złożyć telefoniczne zamówienie a nasz dostawca powinien się pojawić u Państwa z dostawą w przeciągu 45 minut

     Restauracja „Mokuso” jest usytuowana w samym sercu Ząbek przy skrzyżowaniu ul. Warszawskiej oraz Piłsudskiego. Dysponujemy parkingiem dla naszych Gości.

Zapraszamy codziennie od 12stej do 22-giej, zamówienia telefoniczne do godziny 21:40 Możliwość płatności kartą przy dostawie


sushi
MOKUSO SUSHI
Ząbki
ul. Warszawska 52
(vis'a'vis kościoła)
tel. (22) 308 09 09


Wyświetl większą mapę

Zapoznaj się z naszym Menu, sprawdź opcje Dostawy lub odwiedź nas ze znajomymi!
Nasi kucharze zadbają o Państwa podniebienie, obsługa dopilnuje, aby niczego Państwu nie zabrakło, a wystrój i dekoracja sali dostarczą wrażeń estetycznych.

Uprzejmie informujemy, iż w naszej restauracji podczas obsługi grupy, która liczy sześć osób i więcej, doliczana zostaje usługa serwisowa - 10% wartości rachunku.